CZ / ENG

► matériO Fresh! Nové materiály – trendy – diskuze na Břevnově. Zaostřeno na udržitelnost

Knihovna materiálů matériO Prague zve na 8. díl cyklu matériO Fresh. Dopolední posezení s materiály a kávou se uskuteční ve středu 21. listopadu 2018 od 9. 30.

„Přijďte na další vydání semináře, kde bychom se s vámi rádi podělili nejen o fyzické vzorky materiálových novinek, ale i o příběhy lidí a projektů, které se velmi obstojně snaží přiblížit ideálním modelům cirkulární ekonomiky a trvalé udržitelnosti,” zve tým knihovny matériO Prague. „Materiálové novinky jsme lovili například na Dutch Design Weeku v Eindhovenu, kde se prezentují ty nejzajímavější evropské materiálové projekty. Letos tam byla po dvou letech opět udělena prestižní cena New Material Award. Zároveň jsme lovili i na Designbloku a na konferenci o Cirkulární ekonomice ve stavebnictví, kterou pořádal INCIEN.”
 
Místem setkání bude Café & Bistro Kuzebauch na Praze 6 sídlící ve stejném domě jako knihovna. Vstupné činí 800 Kč +DPH, členové matériO mají vstup zdarma. Počet míst je omezený. matériO Fresh! se uskuteční na adrese Říčanova 19, Břevnov, Praha 6. Místo u stolu je možné si rezervovat e-mailem na info@materio.cz či na telefonu +420 739 471 317. 

Během loňského vydání matériO Fresh! se účastníci pokochali textíliemi z laboratoře Josefa Večerníka

Součástí setkání u jednoho stolu je i lahodné občerstvení z kuchyně Café & Bistro Kuzebauch

Na matériO fresh! patří i pozoruhodné knihy z Šumné bibliothéky

Text: Tereza Lišková, foto: archiv matériO Prague / Tomáš Rubín© Copyright 2013 Happy Materials, s.r.o.
Obsah časopisu je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření článků včetně fotografií bez souhlasu vydavatelství je zakázáno.
Design © Helena Jiskrová
Tvorba webu: NETservis s.r.o.