CZ / ENG

► matériO Fresh! Nové materiály a novinky z veletrhů. Zaostřeno na textilie

Knihovna materiálů matériO Prague zve na 5. díl cyklu matériO Fresh. Dopolední posezení s materiály a kávou se uskuteční ve středu 21. února 2018.

Místem setkání bude Café & Bistro Kuzebauch na Praze 6 sídlící ve stejném domě jako knihovna. Setkání začne v 9.30, konec je plánovaný na 11.00. Účastníci se seznámí s novými vzorky materiálů ze sbírek knihovny. Tématem budou i trendy a nové interiérové textilie, které se objevily na letošním veletrhu Heimtextil, novinky z berlínského veletrh Ethical Fashion Show a speciality z oblasti technických textilií, které byly k vidění na pařížském Avantexu. „Všechny tři veletrhy jsme navštívili, sbírali jsme tam nové vzorky a monitorovali dění na trhu. To, co byste zpracovávali týdny, jsme utřídili za vás a o to nejzajímavější se s vámi rádi podělíme,” říká Pavlína Šebestová z matériO Prague.

Vstupné činí 800 Kč +DPH, členové matériO mají vstup zdarma. Počet míst je omezený. Setkání se uskuteční na adrese Říčanova 19, Břevnov, Praha 6. Místo u stolu je možné si rezervovat e-mailem na info@materio.cz či na telefonu  +420 739 471 317. V sousedním prostoru Galerie Kuzebauch je k vidění i výstava Sklorealismus Jakuba Berdycha st.

Během podzimního vydání matériO Fresh! se účastníci pokochali textíliemi z laboratoře Josefa Večerníka

Součástí setkání u jednoho stolu je i lahodné občerstvení z kuchyně Café & Bistro Kuzebauch

Na matériO fresh! patří i pozoruhodné knihy z Šumné bibliothéky

Text: Tereza Lišková, foto: archiv matériO Prague / Tomáš Rubín© Copyright 2013 Happy Materials, s.r.o.
Obsah časopisu je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření článků včetně fotografií bez souhlasu vydavatelství je zakázáno.
Design © Helena Jiskrová
Tvorba webu: NETservis s.r.o.