CZ / ENG

► matériO Fresh! Nové materiály a trendy na Břevnově. Zaostřeno na udržitelnost v textilu

Knihovna materiálů matériO Prague zve na 9. díl cyklu matériO Fresh. Dopolední posezení s materiály a kávou se uskuteční v úterý 26. února 2019 od 9. 30. „Přijďte na další vydání semináře, kde bychom se s vámi rádi podělili nejen o fyzické vzorky materiálových novinek, ale i o příběhy lidí a projektů, které se velmi obstojně snaží přiblížit ideálním modelům cirkulární ekonomiky a trvalé udržitelnosti,” zve tým knihovny matériO Prague.

 
 
Eliška Knotková, jedna z přednášejících, upřesňuje: „Zmapovali jsme pro vás to nejzajímavější z veletrhů Heimtextil a Neonyt (dříve Ethical Fashion Show), odkud jsme přivezli nejen fyzické vzorky materiálů, ale také řadu případových studií. Nechyběli jsme ani na konferenci Fashionsustain a podělíme se s vámi o klíčové poznatky a témata, která rezonují světem udržitelné módy. Dále se zaměříme na projekty týkající se glazur, které nachází nové využití pro mléko nebo popílek ze spalovny. Nově nám v knihovně přibylo mnoho vzorků, například alternativa kůže z borovicové kůry, která nádherně voní a na své si tak přijdou všechny smysly, jelikož součástí setkání bude již tradičně také brunch.”
 
Místem setkání bude knihovna materiálů matériO Prague sídlící na Praze 6. Vstupné činí 800 Kč +DPH, členové matériO mají vstup zdarma. Počet míst je omezený. matériO Fresh! se uskuteční na adrese Říčanova 19, Břevnov, Praha 6. Místo u stolu je možné si rezervovat e-mailem na info@materio.cz či na telefonu +420 739 471 317. 
 

Text: Tereza Lišková, foto: archiv matériO Prague / Tomáš Princ© Copyright 2013 Happy Materials, s.r.o.
Obsah časopisu je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření článků včetně fotografií bez souhlasu vydavatelství je zakázáno.
Design © Helena Jiskrová
Tvorba webu: NETservis s.r.o.