CZ / ENG

► Ambiente 2019: trendy a mezinárodní obchod se spotřebním zbožím

Veletrh Ambiente 2019 se uskuteční ve dnech 8. až 12. února 2019 ve Frankfurtu nad Mohanem. V Německu se opět sjedou zástupci spotřebního průmyslu z celého světa. Nebudou chybět ani české značky a produkty.

Veletrh Ambiente pokrývá tři základní segmenty označované jako Dining, Living a Giving. V oblasti spotřebního průmyslu se veletrh pohybuje v segmentu kuchyňských potřeb, stolování, domácích potřeb a potřeb pro volný čas, dárků, interiérového designu a nábytku. Partnerskou zemí se pro rok 2019 stala Indie, skrze kterou se do popředí zájmu dostanou tradiční řemeslné postupy, které jsou pro tuto oblasti typické. Kurátorem indické přehlídky je Ayush Kasliwal.

Veletrhu Ambiente 2018 se loni zúčastnilo 4 441 vystavovatelů a kolem 134 600 návštěvníků ze 168 zemí. Tento významný světový veletrh spotřebního zboží nabízí širokou škálu akcí, programy pro nováčky v oboru, prezentace aktuálních trendů a ceremoniály udílení cen.

Text: Tereza Lišková, Foto: Petra Welzel, Jean-Luc Valentin, Thomas Fedra, Pietro Sutera, Jackquemien, Messe Frankfurt GmbH© Copyright 2013 Happy Materials, s.r.o.
Obsah časopisu je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření článků včetně fotografií bez souhlasu vydavatelství je zakázáno.
Design © Helena Jiskrová
Tvorba webu: NETservis s.r.o.