CZ / ENG

► Benefiční večer studia BUBEC se uskuteční v pondělí 19. 9. od 18 hodin

V průběhu večera, na němž se budou dražit díla významných umělců a designérů, se zájemci mohou těšit také na herce a architekta Davida Vávru v roli licitátora a na hudební vystoupení charismatické zpěvačky Petry Ernyei, kytaristu Adama Tvrdého a performanci Elišky Brtnické Obrys s hudebním doprovodem Romana Džačára.

 

Výtěžek z aukce Studio Bubec použije na další fázi rozvoje prostor a především k vybudování volnočasového komunitního prostoru, který bude sloužit jako klubovna s knihovnou a jako místo pro setkávání a pořádání vzdělávacích aktivit.

Registrovat na aukci, které je možno se zúčastnit i v nepřítomnosti (po telefonu nebo prostřednictvím stanovení limitu) je již možno na emailové adrese: studio.bubec@gmail.com.

Studio Bubec bylo založeno v roce 2000 sochařem Čestmírem Suškou a jeho přáteli. Za 22 roků existence studia se v něm konaly stovky výstav, koncertů a komunitních projektů, pracovalo v něm tisíce českých i zahraničních umělců, residentů, ale i mladých adeptů umění, kteří navštěvují naše pravidelné kurzy a workshopy.

Studio o rozloze 1200 m2 je obklopené rozlehlým pozemkem k realizaci rozměrných skulptur, ale i k pořádání každoročního festivalu Art Safari a dalších kulturních akcí. Provozuje také Zahradu Bubec o rozloze 2800 m2, ležící nedaleko studia se sochařskými instalacemi, zahradním barem, rozhlednou a komunitními záhony.

Od roku 2017 Studio Bubec pořádá každý rok Festival m3/Umění v prostoru, který se stal uznávanou mezinárodní přehlídkou ve veřejném prostoru města Prahy.

www.bubec.cz© Copyright 2013 Happy Materials, s.r.o.
Obsah časopisu je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření článků včetně fotografií bez souhlasu vydavatelství je zakázáno.
Design © Helena Jiskrová
Tvorba webu: NETservis s.r.o.