CZ / ENG

► Frankfurtský veletrh Paperworld: svátek (nejen) všech papírníků

Nové trendy na trhu papírenského zboží, kancelářských a psacích potřeb a inspirativní přednášky, prezentace, diskuse a workshopy – to vše nabídne od 30. ledna do 2. února 2016 mezinárodní veletrh Paperworld ve Frankfurtu nad Mohanem.

Akce, která patří k předním událostem na papírové mapě světa. Veletrh je nejen přehlídkou novinek světových výrobců, ale také diskusním fórem a informačním zdrojem pro odborníky i specializované obchodníky. Podobně jako v minulých letech se v Německu představí mezinárodní mix vystavovatelů, od výrobců značek velkých jmen až po malé začínající firmy.

Součástí doprovodného programu budou inspirativní zóny. V nich se mohou návštěvníci těšit například na prezentaci designérského studia bora.herke.palmisano, které v rámci programové sekce Trend Show předvede aktuální barevné, materiálové a vzorové trendy a také řadu tipů, jak originálně uspořádat zboží v prodejnách. Designéři Cem Bora, Claudia Herke a Annetta Palmisano na pokyn Messe Frankfurt zjišťují současné trendy v módě, architektuře a umění a přizpůsobují je oblasti papírenského zboží, kancelářských a psacích potřeb. V rámci prezentace blíže představí tři současné stylové tendence: Graphic Vitality, Essential Serenity a Floral Liberty.

Návštěvníky čeká i speciální show Arony Khan nazvaná „Let´s wrap“ (Pojďme balit), během které budou k vidění různé tipy a triky na balení dárků. Dále proběhne výstava Mr. Books & Mrs. Paper – ta poradí knihkupcům, jak sladit knižní a neknižní sortiment a jak v obchodě vytvořit útulné domácké prostředí.

V rámci Paperworld se budou udílet i ceny za inovace v oboru – Produkt roku, Osobnost roku, Cena za recyklaci, Cena za nejlepší přání a další. Návštěvníci veletrhu mohou se stejnou vstupenkou navštívit i paralelně probíhající akce Creativeworld a Christmasworld.

Text: Eliška Svobodová, foto – zdroj: Messe Frankfurt Exhibition GmbH / Petra Welzel, Pietro Sutera

 © Copyright 2013 Happy Materials, s.r.o.
Obsah časopisu je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření článků včetně fotografií bez souhlasu vydavatelství je zakázáno.
Design © Helena Jiskrová
Tvorba webu: NETservis s.r.o.