CZ / ENG

► Light + Building Autumn Edition: očekávaný program a projekt E-hause

Nejnovější produkty pro osvětlení, elektrotechniku, automatizaci budov i bezpečnostní a zabezpečovací technologie odprezentují světoví lídři ze 46 zemí. Více než 1 500 vystavovatelů bude od 2. do 6. října ve Frankfurtu nad Mohanem živě prezentovat své novinky širokému publiku odborných návštěvníků. Podzimní Light + Building předvede komplexní přehled trendů, nových produktů a inovativních řešení. Po dlouhé odmlce se naši vystavovatelé již nemohou dočkat osobních setkání zahrnujících výměnu názorů a skvělých nápadů.

Decorative luminaire: Modern Design  zdroj: Petra Welzel

Důležité body programu

První den veletrhu proběhne na pódiu slavnostní předání cen vítězům soutěže „Best of“ Design Plus Award powered by Light + Building. Prestižní označení „Design Plus“ bylo porotou uděleno celkem 34 výrobkům. Ty si můžete prohlédnout na doprovodné výstavě Design Plus powered by Light + Building v hale 3.1.

2. října 2022 začnou na Design Plaza také každodenní přednášky World-Architects. Architekti, kteří se přednášek zúčastní, získají od Hesenské komory architektů body za další vzdělávání. Po každé přednášce bude následovat tematicky vhodná prohlídka.

Building Plaza v hale 9.0 je první a druhý den veletrhu věnována energetickému přechodu. Program přednášek zahrnuje instalaci fotovoltaických systémů, skladování a distribuci energie, řízení nabíjení a instalaci wallboxů. Celkově se témata opírají o hlavní námět „Power for Mobility“. Úterý se nese v duchu energeticky úsporných budov a renovací, stejný den se na Building Plaza uskuteční „Enregy Consultans Day“. Středeční seminář pořádá organizace usilující o zlepšení zdraví, komfortu a energetické účinnosti v budovách a komunitách – REHVA. Poslední den se uskuteční již sedmé Architects Forum, kde se bude mluvit o inteligentních technologiích, kterými mohou řemeslníci vybavit chytré budovy.

Trend Forum  zdroj: Petra Welzel

E-Hause powered by Light + Building

V hale 11.0 si návštěvníci budou moc na 100 metrech čtverečních vyzkoušet chytré bydlení v různých obytných prostorách. Potenciál chytrých aplikací objevíte hravou formou a účinky lze vidět okamžitě na vlastní oči. Největší prostor dostane hospodaření s energií.

Intersec Forum

Od 3. do 6. října se otevírá konference, která je nedílnou součástí Intersec Building a se zaměřuje na tolik potřebnou ochranu inteligentní infrastruktury. Snaží se překlenout propast mezi teorií a praxí bezpečnostních technologií. Tuto oblast produktů můžete objevit v hale 8.0.

Digital Extension a self-guided tours

Jedním z hlavních témat veletrhu je elektrifikace a digitalizace. Messe Frankfurt podpoří samotnou digitalizaci novou platformou „Digital extension“. Light + Buildibg bude tedy spuštěn i digitálně od 2. října do 14. října. Pomocí tohoto rozšíření obdržíte doporučení kontaktů nebo

událostí na míru, získáte informace o vystavovatelích a produktech přehledně na online profilech a otevře se vám přístup k přímé interakci v chatu i videohovoru. Virtuální osobní schůzky nejsou jedinou předností. Dále si můžete sestavit individuální rozvrh s programem, sledovat stream okrajového programu a neomezeně stahovat dokumenty či kontaktní údaje. Bezplatné komentované prohlídky na sedm různých témat můžete zažít s průvodcem nebo samostatně, díky aplikaci Light + Building. Aplikace Light + Building je dostupná v App Store a Google Play Store.

Odkazy: 

www.light-building.com/facebook

www.light-building.com/twitter

www.light-building.com/youtube

www.light-building.com/linkedin

www.instagram.com/building.technologies.messeffm



© Copyright 2013 Happy Materials, s.r.o.
Obsah časopisu je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření článků včetně fotografií bez souhlasu vydavatelství je zakázáno.
Design © Helena Jiskrová
Tvorba webu: NETservis s.r.o.