CZ / ENG

► Maker Faire 2023 – přihlášky do všech měst jsou spuštěné

Zanedlouho odstartuje nová sezóna festivalů Maker Faire 2023 a nyní je ten pravý čas přihlásit své projekty a stát se součástí tvůrčí komunity.

Celkem 8 festivalů Maker Faire navštívilo v loňském roce přes 27 000 lidí a své projekty vystavovalo okolo 500 makerů. Cílem organizátorů je navázat na úspěchy minulého roku, a tak jsme se rozhodli Maker Faire rozšířit o další čtyři města.

Přidat se můžete do Prahy, Brna, Ostravy, Plzně, Zlína, Mladé Boleslavi, Karlových Varů, Liberce, Olomouce, Českých Budějovic, Rychnova nad Kněžnou a Pardubic.

MF Karlovy Vary

Sezónu zahájíme 25. března v Karlových Varech. Premiérový ročník zaujme asi trochu netradiční místo v prostorách staré školy.

FB event – Karlovy Vary

 

MF Zlín

Historicky první Maker Faire se uskuteční 15. a 16. dubna ve Zlíně v prostorách industriální budovy 61. Akci pořádá Zlínský kreativní klastr ve spolupráci s Maker Faire ČR. Máte se rozhodně na co těšit!

FB event – Zlín

 

MF Plzeň

Do Plzně zavítá Maker Faire 22. dubna a jedná se již o čtvrtý ročník. I letos nás potkáte v prostorách DEPO2015.

Plzeňský Maker Faire bude mít letos své téma – ZAHRADY. Kromě jiného zde uvítáme projekty zaměřené na pěstování zeleniny v bytě, včelaření nebo jiné formy zahradničení.

FB event – Plzeň

 

MF Ostrava 6. a 7. května v prostoru BrickHouse DOV

FB event

 

MF Pardubice 13. května - premiérový ročník

FB event

 

MF Rychnov nad Kněžnou 28. května

FB event

 

MF Praha 10. a 11. června Největší Maker Faire v Česku se již po šesté uskuteční v Praze! Vracíme se na Výstaviště Praha, tentokrát do Křižíkových pavilonů.

FB event

 

Přihlásit se můžete také na festivaly v druhé (podzimní) části sezony, kdy Maker Fair zavítá do Českých Budějovic, Liberce, Brna a Olomouce.

 

Více na makerfaire.cz© Copyright 2013 Happy Materials, s.r.o.
Obsah časopisu je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření článků včetně fotografií bez souhlasu vydavatelství je zakázáno.
Design © Helena Jiskrová
Tvorba webu: NETservis s.r.o.