CZ / ENG

► Materiály pro vizuální komunikaci – seminář matériO Prague

Setkání je určeno pro všechny, kteří si chtějí rozšířit povědomí o nových i stávajících textilních materiálech a technologiích využitelných v oblasti vizuální komunikace. Seminář se bude věnovat materiálům vhodným pro použití ve výstavnictví, scénografii, bytovém designu i prodejních prostorách. Účastníci se dozvědí, jak se materiály potiskují a dále zpracovávají, např. šijí, vypínají a řežou, a jaké trendy by v oblasti vizuální komunikace neměli přehlédnout.

Studio Lappa (foto: Dereck Hard)

Příspěvek o tom, jak vyjádřit svou kreativitu, připravuje Tomáš Macek z firmy Antalis, o tisku budou mluvit Martin Kovář a Jan Švejda z PrintPointu, Anna Leschingerová a Lenka Šindelová ze studia Lappa představí akustické obrazy. Knihovna materiálů matériO Prague, která seminář připravuje, chystá ukázky fyzických vzorků materiálů, konzultantka knihovny Maria Nina Václavková bude mluvit o trendech a zajímavostech v oblasti textilu a provede účastníky showroomem matériO.

Seminář se koná 13. listopadu 2019 od 10:00 do 13:30 v Café a Bistru Kuzebauch. Vstup na seminář je zdarma. Vzhledem k omezené kapacitě prostoru je nutná předchozí rezervace na info@materio.cz nebo na tel. +420 739 471 317. Více informací naleznete zde.


 © Copyright 2013 Happy Materials, s.r.o.
Obsah časopisu je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření článků včetně fotografií bez souhlasu vydavatelství je zakázáno.
Design © Helena Jiskrová
Tvorba webu: NETservis s.r.o.