CZ / ENG

► Na veletrhu Musikmesse najdete technologické novinky, koncertní křídla i vintage kytary

Ve Frankfurtu se chystá Mezinárodní veletrh hudebních nástrojů, not, hudební produkce a obchodních kontraktů ze světa hudby. Akce se uskuteční dnech 11. až 14. dubna 2018. Záběr je široký, od rocku až po klasiku, od syntezátorů po křídlovku.

V rámci veletrhu se opět rozezní platforma Musikmesse Drum Camp a Musikmesse Guitar Camp. Vedle současných podob hudebních nástrojů, přednášek a seminářů budou pozornost návštěvníků upoutávat malé zvukotěsné kabiny určené vystoupením světových hudebníků či workshopy.  K veletrhu patří i Musikmesse Festival, který proběhne v areálu výstaviště i v ulicích města.

K vidění bude i výstava kytar značky Fender vyrobených v období 1950 až 1964. Návštěvníci budou mít k dispozici detailní informace z historie, výroby i ukázky materiálových řešení. Mimo to bude možné si nechat ocenit vlastní vintage kytaru. Na veletrh se vrací  Piano Salon Europe, kde se představují výrobci pianin a koncertních křídel. 

Novinkou letošního ročníku je umístění produktového segmentu Audio, DJ & Recording, určeného hudebním producentům a DJům, v samém centru dění. Jako obvykle Musikmesse proběhne souběžně s Prolight + Sound, veletrh osvětlovacích a zvukových technologií.

red.© Copyright 2013 Happy Materials, s.r.o.
Obsah časopisu je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření článků včetně fotografií bez souhlasu vydavatelství je zakázáno.
Design © Helena Jiskrová
Tvorba webu: NETservis s.r.o.