CZ / ENG

► Nechte se s Czech Design Map vést řekou českého designu

Průvodce po místech s českým designem Czech Design Map nabízí čtvrté tištěné číslo mapy Prahy na aktuální sezónu jaro/léto 2019. Papírové mapy poskytují přehled více jak stovky míst v centru Prahy, kde lze koupit kvalitní suvenýr, vkusný dárek, udržitelnou lokální módu či bytový doplněk.


Text: Tereza Lišková Foto: archiv Czech Design Map


Mapy jsou dostupné zdarma v jednotlivých design shopech a na turisticky vyhledávaných místech. Seznam distribučních míst je k dispozici on-line.  Mapy se vedle toho na podzim roku 2018 staly přílohou časopisu SOFFA 29, letos jsou součástí limitované edice magazínu o současném designu a typografii Slanted 33.

Czech Design Map má i svou on-line verzi, která nabízí širší přehled designových destinací, a to v rámci celé České republiky. Umožňuje vyhledávat podle druhu zboží či lokality. Databázi nyní tvoří více jak pečlivě vybíraných 230 subjektů.

Fotoreportáže z jednotlivých obchodů a prodejních galerií, které mapa sdružuje, jsou k vidění na Instagramu Czech Design Map a na facebookové stránce projektu© Copyright 2013 Happy Materials, s.r.o.
Obsah časopisu je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření článků včetně fotografií bez souhlasu vydavatelství je zakázáno.
Design © Helena Jiskrová
Tvorba webu: NETservis s.r.o.