CZ / ENG

► Okuste čerstvé materiály i nové haptické vjemy, zve knihovna matériO Prague

Knihovna materiálů matériO Prague uvede 24. května od 10.00 do 11.30 druhý díl z cyklu matériO Fresh! Nenechte si ujít čerstvé informace ze světa inovativních materiálů. Vstřebat je můžete nad hrnkem výborné kávy a s lahodným soustem na jazyku na pražském Břevnově v bistru DOKOLA (Říčanova 19).

„Druhý matériO Fresh! bude bohatý na haptické zážitky, o které se postará třeba rostlinná plsť nebo kravské žaludky,“ říká Barbora Tydlitátová, konzultantka knihovny. matério Fresh! je neformální setkání zaměřené na důležité informace i zajímavosti o materiálových novinkách ze sbírek knihovny matériO Prague. Kromě inspirace si s sebou účastníci odnesou také materiálové karty vzorků diskutovaných na místě nebo tištěné vydání magazínu Material Times. Na místě je k vidění i výstava Evoluce sklářské výtvarnice Kláry Horáčkové.

Přichystáno bude i malé občerstvení v podobě křupavého pečiva, sladkých i slaných pochutin, výběrové kávy z lokální pražírny a českých moštů. Své místo na matériO Fresh! je třeba si zarezervovat e-mailem na info@materio.cz či na telefonu +420 739 471 317. Počet míst je omezen a vstupné ve výši 800 Kč je možné zaplatit hotově na místě. Studenti platí polovic a členové matériO Prague mají vstup zdarma.

Text: Tereza Lišková, foto z matériO Fresh Nr. 1: Petr Heřman© Copyright 2013 Happy Materials, s.r.o.
Obsah časopisu je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření článků včetně fotografií bez souhlasu vydavatelství je zakázáno.
Design © Helena Jiskrová
Tvorba webu: NETservis s.r.o.