CZ / ENG

► OPEN CALL: Výstava v pražském hotelu

Fusion hotel vyhlašuje OPEN CALL pro výstavní projekty do FUSION OPEN SPACE (FOS) na rok 2016 v prostorách hotelové lobby, 360° Lounge Bar a Playroom. Výzva je určena pro autory mladší a střední generace a studenty či absolventy českých vysokých uměleckých škol. Jedním ze základních kritérií je kvalitní výstavní projekt, který bude koncipován s ohledem na prostory hotelu.

Hotel chce podporovat kulturní aktivity a umělce formou výstav a instalací uměleckých objektů ve svých prostorách. Na interiérech se v minulosti podíleli čeští designéři a ilustrátoři. Přihlášky mohou zasílat jednotlivci i skupiny umělců a výstavní záměr je možné realizovat také ve spolupráci s konkrétním kurátorem.

Hotel poskytne výstavní prostory v centru města Prahy (na adrese Panská 9) a zajistí standardní produkci, technickou podporu a propagaci výstavy. Závazné přihlášky, které budou obsahovat stručnou charakteristiku projektu, spolu s životopisem a portfoliem o rozsahu maximálně 15 stran zasílejte ve formátu pdf na e-mailovou adresu janat@fusionhotels.com nejpozději do 15. února 2016.

Upřednostněna budou interaktivní díla (sochy a objekty), která komunikují s divákem, a site specific projekty, malba, fotografie, grafika či ilustrace, pracující simultánně s interiérem a nenarušující operativní chod provozu či bezpečnost zaměstnanců a hostů. Autoři vybraných projektů budou kontaktováni e-mailem a výsledky budou současně zveřejněny na facebookových stránkách fusion hotelu.

Zdroj foto: fusionrestaurants.cz, fusionhotels.com© Copyright 2013 Happy Materials, s.r.o.
Obsah časopisu je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření článků včetně fotografií bez souhlasu vydavatelství je zakázáno.
Design © Helena Jiskrová
Tvorba webu: NETservis s.r.o.