CZ / ENG

► Plant Fever míří do Drážďan

Výstava Plant Fever se po úspěšných prezentacích v Belgii a Švýcarsku přesouvá do Německa. Od 29. dubna do 31. října 2023 ji můžete navštívit v Kunstgewerbemuseum Dresden. Muzeum v Drážďanech představí rozšířenou verzi původní výstavy v areálu Pillnitz Palace & Park.

Kromě výstavy bude probíhat i program workshopů nazvaný The School of Phyto-centred Design. Účastníci budou mít možnost experimentovat s rostlinami, nacházet různé úhly pohledu a využívat je v různých uměleckých oborech. Workshopy povedou umělci jako Emma Bruschi, Fernando Laposse, Simone Kenyon, Passepartout Duo, ERBA – Suzanne Bernhardt & Philipp Kolmann a představiteli d-o-t-s. Workshopový program se uskuteční v letních měsících a bude probíhat od 20. července do 25. srpna 2023

Výstava i workshopový program se věnují tématu nového pohledu na rostliny a jejich využití v designu. Nová perspektiva může pomoci zjistit, jaké skryté potenciály tyto zelené organismy skrývají a jak na nové designové scénáře, jež budou klást důraz na hlubší vztah mezi lidmi a rostlinami.


Více informací o výstavě naleznete zde

Informace k workshopům zde© Copyright 2013 Happy Materials, s.r.o.
Obsah časopisu je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření článků včetně fotografií bez souhlasu vydavatelství je zakázáno.
Design © Helena Jiskrová
Tvorba webu: NETservis s.r.o.