CZ / ENG

► Seminář matériO Fresh! přináší vzorky a informace ze světa inovativních textilií

Knihovna materiálů matériO Prague zve na 11. díl cyklu matériO Fresh! Dopolední posezení s materiály a kávou se uskuteční ve čtvrtek 26. září 2019, od 9.15 do 11.00. Seminář se zaměří na novinky z oblasti funkčních, smart a technických textilií, které vynikají volbou vláken, způsobem výroby, zpracování či následné úpravy. Neomezí se jen na oděvní aplikace, prostor dostanou i případové studie z oblasti produktového a interiérového designu a architektury.

 
 
Mohou textilie obsahovat probiotika? Nebo fungovat jako bezdotykové vypínače? Lze z recyklovaných PET lahví vyrobit funkční membránu? Jakou roli budou hrát textilie v architektuře a městech blízké budoucnosti? Kde nachází uplatnění regenerovaný nylon vyrobený z odpadních rybářských sítí? Odpovědi nabídne Tereza Anderlová, Eliška Knotková a Adam Havel.
 
Místem setkání bude knihovna materiálů matériO Prague sídlící na Praze 6. Seminář se uskuteční na adrese Říčanova 19, Břevnov, Praha 6. Podrobnější informace najdete zde. Vstupenky (970 Kč / 1450 Kč) na akci je možné si zakoupit on-line
 

Text: Tereza Lišková, foto: archiv matériO Prague / Tomáš Princ© Copyright 2013 Happy Materials, s.r.o.
Obsah časopisu je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření článků včetně fotografií bez souhlasu vydavatelství je zakázáno.
Design © Helena Jiskrová
Tvorba webu: NETservis s.r.o.