CZ / ENG

► Soutěž The Biomimicry Global Design Challenge je v plném proudu

Přijímání soutěžních návrhů se uzavře 31. března 2016 minutu před půlnocí. Mezi odměny patří například 100 000 USD či byznys trénink pro všechny finalisty.

„Inspirujte se principy přírody a navrhněte produkt nebo obal, který zlepší systém potravinářství a potravinářského průmyslu,“ hlásají organizátoři Biomimicry Global Design Challenge, kteří chtějí přispět k ochraně zdraví naší planety.

Soutěž každoročně zve účastníky z celého světa, aby řešili zásadní témata udržitelnosti za pomoci inspirace přírodou. Cílem soutěže je vybudovat silnou základnu inovativních přístupů inspirovaných přírodou a účastníkům pomoci dosáhnout jejich reálného použití v každodenním životě.

Soutěž je dvoukolová, v prvním kole soutěžící přihlásí koncept, ve druhém prototyp. Je mezinárodní a otevřená všem, profesionálním designérům i studentům. Účastnický poplatek je stanoven v rozpětí 40 až 120 USD.

Na konci bude vyhlášena až desítka vítězných týmů. Pro všechny finalisty je připraven byznys trénink a program podpory rozvoje v hodnotě 8 000 USD. Absolutní vítěz získá cenu Ray of Hope v podobě 100 000 USD. To zní nadějně.

Text je převzat se svolením magazínu CZECHDESIGN. Redakčně upraveno. Koláž: Barbora Tögel, Material Times© Copyright 2013 Happy Materials, s.r.o.
Obsah časopisu je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření článků včetně fotografií bez souhlasu vydavatelství je zakázáno.
Design © Helena Jiskrová
Tvorba webu: NETservis s.r.o.