CZ / ENG

► Towards New Materiality 2021: matériO Prague představuje druhý ročník webinářů a inovativních materiálech

► Towards New Materiality 2021: matériO Prague představuje druhý ročník webinářů a inovativních materiálech Existuje již více než 160 000 materiálů, jak si mezi nimi vybrat ten pravý pro Vaši aplikaci? Centrum pro inovativní materiály matériO Prague již přes 10 let sbírá informace a vzorky materiálů z celého světa a vzdělává odbornou i laickou veřejnost.

Pro členy matériO Prague si i letos tým konzultantů připravil sérii webinářů, na kterých se dozvíte o čerstvých poznatcích v oblasti inovativních materiálů a příkladech jejich využití v praxi. Zjistěte i Vy, jaký budou mít dopad na Váš obor a jak mohou pozitivně ovlivnit Váš produkt nebo Vámi poskytovanou službu. Kromě inovativních materiálů a technologií se budeme věnovat také materiálům a řešením ctícím principy cirkulární ekonomiky nebo vykazujícím šetrnost k životnímu prostředí v oblasti designu a architektury.

Materiály a způsob, jakým s nimi nakládáme, může přinést odpovědi na palčivé otázky současnosti. Jak si poradit s narůstajícím množstvím odpadu nebo reagovat na ztenčující se zásoby neobnovitelných surovin? Stojíme před řadou výzev, ale i nových příležitostí, kde mohou materiály a vývoj progresivních technologií hrát zásadní roli.

Letošní přednášky proběhnou v následujícím pořadí: 

1. Biomateriály a biotechnologie 13. 5. 2021, 10:00–11:15

2. Energie a materiály 17. 6. 2021, 10:00–11:15

3. Kompozitní materiály 16. 9. 2021, 10:00–11:15

4. Zdraví a materiály 9. 11. 2021, 10:0 –11:15

Každý seminář trvá přibližně hodinu a proběhne online přes platformu Zoom. V průběhu je možné pokládat dotazy, které přednášející zodpoví na konci webináře. Bude pořízen záznam, který bude členům následně k dispozici. Seminářem Vás provedou konzultanti matériO Prague, kteří nepřetržitě sledují aktuální trendy a tendence v oblasti vývoje, výroby, aplikací i udržitelnosti materiálů napříč širokým spektrem odvětví. Více informací o webinářích najdete zde.

Registrace a cena:

Webináře jsou přístupné pouze členům, kteří mají zakoupené Plné nebo Firemní členství.

Plné členství pro 1 osobu 9 600 Kč + DPH/ rok (do 13. 5. dostanete slevu 10 % z uvedené ceny)
Firemní členství pro 4 osoby 28 600 Kč + DPH/ rok (do 13. 5. dostanete slevu 10 % z uvedené ceny)

Členství zahrnuje nejen přístup na webináře, ale také přístup do online databáze materiálů matériO a showroomu na pražském Břevnově! Více informací o členství najdete zde nebo nás kontaktuje na info@materio.cz.

 © Copyright 2013 Happy Materials, s.r.o.
Obsah časopisu je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření článků včetně fotografií bez souhlasu vydavatelství je zakázáno.
Design © Helena Jiskrová
Tvorba webu: NETservis s.r.o.