CZ / ENG

► V roce 2030 bude přes 60 procent vozidel jezdit na elektřinu. Čím pojedete na zářijový veletrh vy?

10. - 14. září

Pozvánka/Sára Drobíková


Auta bez řidiče, udržitelná paliva nebo vozidla, která sbírají data. I to jsou formy dopravy, kterou budeme v budoucnu využívat a které předvedou veletrhy ve Frankfurtu. Haly veletrhu Automechanika Frankfurt se zaplní mezinárodními vystavovateli 10. - 14. září 2024. Největší světový veletrh automotive aftermarket průmyslu nabídne pestrý program nejen pro moto znalce, ale také pro laiky a nováčky v oboru aut.

Témata letošního ročníku se budou pohybovat na pomezí inovací, vzdělávání, recruitingu, udržitelnosti a transformace. Čtyři tisíce firem z osmdesáti zemí se rozprostřou po jedenácti halách, které nabídnou inovativní řešení od komponentů a autolaků až po e-mobilitu a alternativní paliva. 

Jaké novinky budou středobodem události?

Future Mobility park nabídne možnost vyzkoušet nejnovější mechanismy na vlastní kůži na venkovní testovací autodráze. Návštěvníci se budou moci projet v autonomních zařízeních a automobilech s alternativními pohony nebo poznat svět čerpacích stanic budoucnosti a e-nabíjení vozidel.

Na pódiu Sustainability court v hale 5 proběhnou diskuze nad strategiemi cirkulární ekonomiky a možnost propejení s výrobci automobilního aftermarketu.

Nejvýznamější hráče na poli elektrických vozidel jako jsou BYD, SMART nebo GEELY Group najdete na přehlídce EV Expo pro B2B v hale 12.

Ať už se zajímáte o AI v autech, limitace repasování, nebo třeba udržitelnější zítřky, na veletrhu si najdete své. Poprvé se ve Frankfurtu objeví 5 pódií v různých halách s pestrým celodenním programem prezentací a diskuzí.

Jednou nohou v minulosti, druhou ve sci-fi.  Co rozhodně neminout?

Milovníci veteránů se mohou kochat prezentací a přehlídkou klasických automobilů nebo se účastnit Classic Ralley, která proběhne v autech vyrobených před rokem 2004.

Futuristický prostor Ambition Z, kde se bude debatovat nad e-racingem, e-sporty nebo třeba muzikou, je speciálně věnovaný generaci Z.

Pořadatelé nezapomínají ani na pitný režim a hudbu. V rámci akce proběhne možnost networkingu na denních happy hours od 17:00 - 19:00 s koncerty a doprovodným programem.

Poznání nových kontaktů zprostředkuje i CEO breakfast, kde vystoupí světově uznávaný fotbalový rozhodčí Dr. PierluigiCollina a pohovoří o zkušenostech s rozhodováním v rámci vteřin.

Veletrh Automechanika Messe Frankfurt se koná již od roku 1971 ve 14 zemích po světě a jeho největší zastoupení najdeme v německém Frankfurtu. Vystavovatelé ze všech koutů planety okouzlují návštěvníky futuristickými vychytávkami, diskuzemi nad palčivými společenskými tématy i příležitostmi k networkování. Chystáte- li letos návštěvu Automechaniky, doporučujeme před příjezdem na veletrh naplánovat si eventy a lokace, které nechcete minout. Highlighty programu najdete zde. Vstupenky na akci najdete zde.© Copyright 2013 Happy Materials, s.r.o.
Obsah časopisu je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření článků včetně fotografií bez souhlasu vydavatelství je zakázáno.
Design © Helena Jiskrová
Tvorba webu: NETservis s.r.o.