CZ / ENG

► Veletrh Tendence hledá mladé talentované designéry a designérky

Veletrh spotřebního zboží Tendence, který pořádá společnost Messe Frankfurt, nabízí mladým designérům a absolventům příležitost vystavovat své dílo. V sekci Talents se objeví šperky, módní doplňky, výrobky z porcelánu či keramiky a další. Na veletrhu lze představit prototypy, jedinečné originály i drobné produktové série.

Pro začínající designéry je účast na mezinárodním veletrhu dobrou příležitostí nabrat zkušenosti z mezinárodního trhu, obvykle jsou ale s takovou účastí spojené značné finanční náklady. Chybějící finance může pomoct vyřešit úspěch v programu Talents. Autoři, které vybírá skupina kurátorů, získají bezplatně výstavní plochu a příležitost k navázání obchodních kontaktů.

Designéři a absolventi se mohou přihlásit kategorie moderní řemeslo či šperky a doplňky. Tendence probíhá od 30. června do 3. července 2018. Za přihlášení do sekce Talents se neplatí žádný registrační poplatek. Přihlášku spolu s krátkým životopisem a fotografiemi produktů je možné zaslat na adresu veletrhu do 19. března. Přihlašování je možné ve dvou kategoriích: Moderní řemeslo (moderné umění & řemeslo), druhou tvoří Doplňky a šperky. Designér získá výstavní prostor o velikosti cca 9 m², součástí prostoru je koberec, připojení do elektrické sítě, osvětlení a výstavními sokly. 

Text: Tereza Lišková, foto: Messe Frankfurt GmbH© Copyright 2013 Happy Materials, s.r.o.
Obsah časopisu je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření článků včetně fotografií bez souhlasu vydavatelství je zakázáno.
Design © Helena Jiskrová
Tvorba webu: NETservis s.r.o.