CZ / ENG

8. 1. - 11. 1. 2014
Heimtextil zahájí sezonu veletrhů

Veletrh Heimtextil představí inovace v oblasti bytového textilu a textilií pro veřejný sektor. Slogan veletrhu „Where next is now“ slibuje architektům, dekoratérům, výrobcům jedinečný náhled do budoucnosti textilního průmyslu. K vidění budou nové i tradiční textilie a jejich využití například v hotelech, lázních či nemocnicích.

Čtyřdenní mezinárodní veletrh ve Frankfurtu potrvá od 8. do 11. ledna 2014. Veletrh poskytuje prostředí k navazování obchodních kontaktů a uzavírání smluv. Spolu s tím však přináší i aktuality z oboru, výstavy, workshopy a přednášky. Jedna z nich je například na téma „Vlna a udržitelnost“, kde Ingrid Oomen z The Woolmark Company představí současný výzkum tohoto materiálu a jeho použití v interiérech či designu. Veletrh doprovází vydání sborníku Trend Book, který ukazuje nejnovější trendy v textilním odvětví.

Messe Frankfurt je jeden z největších pořadatelů veletrhů ve světě a kromě obchodních příležitostí představuje i nejnovější informace z oboru. Vedle Frankfurtu organizuje veletrhy na dalších třiceti místech světa. V průběhu roku se pak Heimtextil přesune také do Moskvy, New Yorku či Tokia.
 

 

text: Kateřina Hendrychová

 

 © Copyright 2013 Happy Materials, s.r.o.
Obsah časopisu je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření článků včetně fotografií bez souhlasu vydavatelství je zakázáno.
Design © Helena Jiskrová
Tvorba webu: NETservis s.r.o.