CZ / ENG

d_CONTROL

výstava studentských prací Průmyslového designu při ČVUT v Praze

Nekontrolovatelná střela, dalo by se říct. Výstava studentských prací představuje nejen bytový mobiliář, spotřebiče a vysoce specializované produkty, ale také průmyslově vyráběné stroje jako i módní doplňky. V množství řešených témat, v osobitém, individuálním přístupu každého projektu však můžeme nalézt společnou kvalitu; kvalitu, která vyvstane z celku, stane se programem výstavy a předností školy.

Průmyslový design při ČVUT v Praze je dnes již neoddělitelnou součástí vysokoškolské výuky designu. Mladý obor vybízí k novým způsobům uvažování, navrhování a spolupráce, podněcuje k lepším výkonům, motivuje a podporuje v kreativní činnosti.

Studenti si rychle uvědomili ojedinělé přednosti, jež studium na ČVUT nabízí. Spolupráce s technickými a výzkumnými středisky ostatních fakult, spolupráce s průmyslem či řemeslnou dílnou je samozřejmou, vlastně nedílnou součástí studia.

Mladí designéři jsou vystaveni reálnému prostředí průmyslové výroby, jejich společnou výhodou je praktická znalost technologie a materiálu. Tyto zkušenosti mohou zhodnotit ve vývoji a výrobě konkrétního výrobku; mohou je však také popřít, zkušenost využít, materiál zneužít, mohou experimentovat a vyvíjet. Mimo rámec, d_CONTROL. 

 

Era svět, Jungmannovo nám. 767, Praha 1. Více info zde.© Copyright 2013 Happy Materials, s.r.o.
Obsah časopisu je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření článků včetně fotografií bez souhlasu vydavatelství je zakázáno.
Design © Helena Jiskrová
Tvorba webu: NETservis s.r.o.