CZ / ENG

Ptáme se

Komentáře

Úžasné!!!

19.11.2014 17:52 vložil Drahomíra

Dneska jsem se o Vás náhodou dozvěděla od dcery, Zaslechla o Vás info v rádiu.. Článek mne dostal :-), je to perfektní nápad. Moc Vám držím palce, ať bez úhony projdete trnitou cestou všech povolení. A pokud budete mít někdy zájem otevřít prodejnu ve Strakonicích, jsem Vám k dispozici. V tomhle projektu mileráda pomohu. Pokud bych mohla přispět už teď, třeba i pár korunami, sdělte mi, prosím, číslo účtu. Takže zlomte vaz. Srdečně Vás zdraví Dáda ze Strakonic.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Úžasné!!!

21.11.2014 11:49 vložil Petr

Dobrý den Drahomíro, to nás moc těší. Přispět můžete už teď výpomocí, finančně po vzniku veřejného konta. Napište nám prosím na bezobalu.org@gmail.com čím byste mohla být nápomocna. Tak snad brzy na viděnou, Petr.


Reagovat  Reagovat s citací


Věřím

15.10.2014 22:05 vložil Alice

Nejsem ekoaktivistka, ale věřím, že se lidská marnivost v určitém bodě a chvíli přehoupne do větší zodpovědnosti - k sobě, ostatním a celé planetě. Věřím na uvědomnělé lidi,na generaci, která své nákupní chování zjednodušší a bude šťastnější. Protože dnes lidi v supermarketech šťastní nejsou... B.O. jste super!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Věřím

19.11.2014 09:15 vložil Iva

jsem rozhodně pro, jen mám dojem, že nezabalené věci/potraviny by měly být levnější než ty balené, konzervované a všelijak jinak upravené.
To by mělo podle mého názoru logiku. Pokud tomu tak není, pak je to hezký pokus, ale těžko bude hledat davy příznivců, kteří za přidané nepohodlí rádi zaplatí i peníze navíc.
Pokud chci šetřit životní prostředí, raději celkově nakupovat méně, méně potravin vyhazovat, nenakupovat zbytečnosti.
Mouka, která je normálně balená v papírových pytlících, mi připadá celkem OK. Stejně tak cukr. Některé luštěniny jsou také v papíru.
Proto než plastové obaly, i v normálním obchodě si mohu vybrat papírové.
Přeju projektu hodně úspěchů, ale domnívám se, že je to většinou stejně o ceně, takže doporučuji zvážit cenovou politiku. Obchod pro horních 10 tisíc asi nemůže čekat, že půjde hospodyňka managerka nebo politička s konvičkou pro mléko.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek© Copyright 2013 Happy Materials, s.r.o.
Obsah časopisu je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření článků včetně fotografií bez souhlasu vydavatelství je zakázáno.
Design © Helena Jiskrová
Tvorba webu: NETservis s.r.o.