CZ / ENG

Pod rukama

Komentáře

Slovíčkaření

2.9.2015 08:26 vložil Martin

To co pan Smolík dělá je prostě jenom jedna z variant včelaření.. Není to o moc přírodnější než to co dělá většina včelařů. Pan Smolík jenom HRAJE se slovíčky a nedodržuje veterinární předpisy.. na což by si měla dohlédnout veterina..

Kdybych to vzal podle pana Smolíka pak bych mohl tvrdit že nejsem řidič ale ŽIDIČ a tak se na mě nevztahují dopravní předpisy, takže mě za ně nelze pokutovat a mohu si jezdit jak chci, navíc z mojeho auta mi patří jenom volant, pedály a víčko od nádrže, takže nejsem zodpovědný ani za jeho technický stav ..

Takže je to tak (jako v ČR skoro ve všem) že celá kauza pana Smolíka je jenom liknavost státních úředníků, kteří řádně nedělají to za co jsou placeni. Jinak by pana Smolíka opakovaně navštěvovali a za jeho nelegální včelařská stanoviště, nedodržování veterinárních a správních předpisů opakovaně pokutovali..
Tak jak by se to stalo mě kdybych si začal hrát na ŽIDIČE :)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Slovíčkaření

2.9.2015 08:38 vložil Tereza Lišková, red

Hra (jasně motivovaná) se slovíčky je součástí toho příběhu, to máte pravdu. Když odhlédneme od smysluplnosti našich předpisů a jejich dodržování a vymáhání. Je podle Vás (případně v čem?) způsob, jakým pan Smolík zachází se včelami, ohrožující?


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek© Copyright 2013 Happy Materials, s.r.o.
Obsah časopisu je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření článků včetně fotografií bez souhlasu vydavatelství je zakázáno.
Design © Helena Jiskrová
Tvorba webu: NETservis s.r.o.