CZ / ENG

Jak to vidí

Komentáře

Bydlení v Troji

28.1.2015 13:14 vložil Daniela Bočanová

Milý pane Svobodo,
docela mne okouzlil Váš poetický popis a pocit z bydlení v trojském areálu, který vytvořil můj zesnulý manžel. Zcela jistě by měl radost z Vaší všímavosti při objevení skrytých detailů na první pohled neviditelných. To byla hra, kterou měl rád. Plastika, zvaná Kvarteto měla doplňovat celkovou atmosféru, které on říkal divadelní. A svou autorskou zprávu také zakončil větou "Život je divadlo". Divadlem, již méně poetickým je hra, kterou nyní hraji já s investorem anebo, lépe řečeno, on se mnou.Dobrá, v tomto případě vynikající architektura není stravitelným soustem pro podnikatele.
Docela by mne potěšilo, kdybyste mne někdy v neomezeném horizontu (dle Vašich potřeb) pozval do interiéru. Tam jsem ještě nikdy nebyla. Na oplátku Vám přinesu monografii JAN BOČAN, kterou jsme vytvořili po jeho odchodu.
Srdečně zdravím a přeji úspěch ve Vaší literární činnosti.
Daniela Bočanová


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Bydlení v Troji

29.1.2015 10:21 vložil Luboš Svoboda

Milá paní Bočanová,

těší mě, že jste se ozvala zrovna Vy. Určitě se zastavte. Já již v domě delší dobu nebydlím, ale moji kamarádi tam stále ještě jsou - ozvou se Vám na mail. Rád se zastavím také. Knihu o Bočanovi od Vás velmi rád přijmu, již jsem na ní nejednou myslel, že si ji koupím.

A život v diplomatické čtvrti byl někdy opravdu divadlo...

zdraví Vás

Luboš Svoboda


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek© Copyright 2013 Happy Materials, s.r.o.
Obsah časopisu je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření článků včetně fotografií bez souhlasu vydavatelství je zakázáno.
Design © Helena Jiskrová
Tvorba webu: NETservis s.r.o.