CZ / ENG

► matériO Fresh! Knihovna materiálů přináší novinky z Milan Design Weeku

Knihovna materiálů matériO Prague zve na 10. díl cyklu matériO Fresh. Dopolední posezení s materiály a kávou se uskuteční v úterý 7. května 2019, od 9.15 do 11.00. Navštívit v dubnu Milan Design Week je pro designéry téměř povinné, ale pokud se vám to letos nepodařilo, nemusíte litovat. Tým knihovny matériO Prague se vydal do milánských ulic, galerií i výstavních hal, aby pro vás zmapoval hlavní trendy a novinky ze světa inovativních materiálů a technologií.

„V rámci semináře získáte přehled o nejzajímavějších projektech představených na Salone del Mobile, Brera Design District, Zona Tortona, Ventura Centrale a Lambrate Design District. Zaměříme se také na témata spojená s udržitelností, naším vztahem k přírodě a budoucností lidstva prezentovaná na výstavě Broken Nature, která je součástí Triennale di Milano. Představíme také materiálové novinky, které nedávno přibyly do našeho showroomu. Těšit se můžete třeba na papír vyrobený z invazivních rostlin, 3D tvarovatelnou překližku nebo textilii s příměsí schránek korýšů,” upřesňuje Tereza Anderlová z matériO Prague.
 
Místem setkání bude knihovna materiálů matériO Prague sídlící na Praze 6. Vstupné činí 970 Kč, členové matériO mají vstup zdarma. Počet míst je omezený. matériO Fresh! se uskuteční na adrese Říčanova 19, Břevnov, Praha 6. Vstupenky je možné si zakoupit přes GoOut.
 

Text: Tereza Lišková, foto: archiv matériO Prague / Tomáš Princ© Copyright 2013 Happy Materials, s.r.o.
Obsah časopisu je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření článků včetně fotografií bez souhlasu vydavatelství je zakázáno.
Design © Helena Jiskrová
Tvorba webu: NETservis s.r.o.